אודות SCR

הצלחת הרפתנים תלויה ביכולת שלהם להתמקד בפוריות ובבריאות הפרה, ולמקסם את תפוקת החלב ברמת הפרה הבודדת וברמת העדר כולו.

ב-SCR כל פרה נחשבת.

הפתרונות שלנו משמשים לניטור מיליוני פרות ברחבי העולם, ורפתות מצליחות מסתמכות עליהם כמקור אמין לנתונים חיוניים, שמובילים להתייעלות ולצמיחה. אנחנו מעמידים לרשות הרפתנים כלי ניתוח חיוניים ונתונים לטובת שיפור התפוקה של כל פרה, ובכך מסייעים למקסום התוצרת של העדר כולו – כמסד לשגשוג וביטחון כלכלי עבור לקוחותינו.

מרכז הפיתוח הגדול שלנו בישראל נמצא בחזית הטכנולוגית העולמית ובו מפתחים מוצרים לניטור בעלי חיים ומוצרי בקרת חליבה מתקדמים. בנוסף, מחלקת התפעול הגדולה שלנו מספקת את המוצרים ללקוחותינו ברחבי העולם באיכות המירבית ובזמן הקצר ביותר.

כחלוצים טכנולוגיים מזה 40 שנה, הפתרונות פורצי הדרך שלנו מאפשרים ניהול בר-קיימא של רפתות חכמות, בהישען על הובלה במספר תחומים:

ניטור פרות

המערכות המתקדמות שלנו לניטור פרות אוספות ומנתחות נתונים קריטיים ברמת הפרה הבודדת, החל מפעילות ועד העלאת גרה, ומספקות לרפתנים תובנות חיוניות אודות גילוי דרישות, בריאות, תזונה ורווחת הפרה – בהקשר ובזמן הנכונים.

פתרונות חליבה

פתרונות החליבה המתקדמים שלנו, הכוללים טכנולוגיות מובילות למדידת חלב, חוסכים זמן יקר, משפרים את מידת הדיוק ותורמים ליעילות הכללית, על ידי פישוט וייעול תהליכי החליבה. 

 

החדשנות שלנו נשענת על ארבעה יסודות:

התמחות: ניסיון מעשי  ומקצועי רב, שמתמקד בהגדלת תפוקת החלב ורווחת הפרה.

מחויבות: התמקדות בפתרונות לשיפור היעילות והרווחיות שנגזרים ישירות מהאתגרים היום-יומיים של הרפתנים.

ענייניות: גישה מעשית, ששמה דגש על פשטות השימוש ועל מידע בעל ערך ממשי

גמישות: מערכות מודולריות שניתנות לשידרוג והרחבה בשלבים בהתאם לצמיחה בפעילות הרפת. מערך השירות שלנו מספק תמיכה למוצרים בזמני תגובה קצרים, על ידי צוותים מיומנים ובהתאם לתוכנית התמיכה של הלקוח.

פרות מנוטרת על ידי תגי SCR
מדינות בהן מותקנות מערכות SCR
רפתות ברחבי העולם בהן מותקנות מערכות SCR
מדי חלב מותקנים ברחבי העולם
יש לכם אנשים עם ניסון עשיר בתחום, המקצוענות, המיומנות והמסירות ללקוח היא אבן דרך הן בפרוייקט האחרון והן בשגרה. במשך כל השנה... ראינו כאן חברה עם ניסיון רב שזיהתה את הנתיב הקריטי ותכננה היטב את תהליך השדרוג, הדבר בא לידי ביטוי כאשר עבדו בצוות מתוגבר והביאו את זמן השדרוג למינימום האפשרי שמבחינתנו היה קריטי.
עבודה מיוחדת זו על כל מורכבותה הטכנולוגית בוצעה ברמה הגבוהה שאנו מכירים והתוצאות בהחלט ניכרות בשטח.
שיתוף הפעולה והמחוייבות של אנשיכם הניבו תוצאות אשר כולנו גאים בהן
שותפות חלב
האחים דמתי